search
REKLAMA
News

Od dziś na VOD dostępny jest film MUSIC, debiut reżyserski Sii

Łukasz Budnik

12 lutego 2021

REKLAMA

Już dziś na VOD można obejrzeć film MUSIC, za który odpowiedzialna jest 9-krotnie nominowana do Grammy piosenkarka Sia – to jej debiut reżyserski. W produkcji występują Kate Hudson, Leslie Odom Jr. i Maddie Ziegler, która wciela się w tytułową Music. Ona i Sia współpracują razem od 2014 roku.

Dramat muzyczny MUSIC to mocny, oryginalny i podniosły artystyczny manifest. Opowiada o magii, którą można dostrzec, gdy ktoś, kto nie potrafi komunikować się za pomocą słów, spotyka ludzi, którzy potrafią słuchać sercem. Film rozpoczyna się w momencie, gdy żyjąca na własną rękę, z dala od rodziny Zu (Hudson) po śmierci babci, zostaje niespodziewanie jedynym opiekunem Music (Ziegler), swojej nastoletniej przyrodniej siostry, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Tak o Music mówiła sama Sia:

Uwielbiam filmy, które mają w sobie magię i pewną surowość, to samo chciałam zawrzeć w „MUSIC”. Chcę wywołać w ludziach emocje podczas seansu tego filmu.

Music zostało nominowane do Złotych Globów – za najlepszy film oraz za rolę Kate Hudson.

Film można oglądać w następujących miejscach: ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, CHILI, Play, iTunes, NETIA, Multimedia GO, VECTRA TV Online, UPC Polska, Mojeekino.pl, E-KinoPodBaranami. Od 24.02 będzie dostępny na DVD.

źródło: materiały prasowe Galapagos Films.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA