search
REKLAMA
News

NEO, JOKER, WONDER WOMAN i inni W MASECZKACH w specjalnym spocie

Maria Grzybowska

12 lutego 2021

REKLAMA

Korporacja WarnerMedia – w skład której wchodzą m.in. stacja HBO, wytwórnia Warner Bros. i wydawnictwo DC Comics – przyłączyła się do kampanii społecznej na rzecz przestrzeganiu reżimu sanitarnego. Noszenie maseczek propagują m.in. Neo, Joker i Wonder Woman.

Firma przygotowała specjalny spot pod tytułem Mask Up America, na którym możemy zobaczyć ulubionych bohaterów filmowych (zarówno tych dobrych, jak i złych), którzy noszą maseczki. Wszystkie postaci pochodzą z produkcji Warner Media. Na filmiku widzimy m.in. mniej lub bardziej kultowe sceny z filmów Matrix, Casablanca, Mad Max: Na drodze gniewu, To, Joker i innych. Fragmenty filmów zmontowano z przesłaniem:

Wróćmy do robienia naszych ulubionych rzeczy. Cokolwiek by to było. Spowolnij rozprzestrzenianie [wirusa]! Załóż maskę, Ameryko.

Wonder Woman

Korporacja deklaruje chęć aktywnego uczestniczenia w szerzeniu odpowiednich wzorców. Oto, co na temat spotu miał do powiedzenia Dennis Williams, specjalista firmy ds. społecznej odpowiedzialności biznesu:

W WarnerMedia jesteśmy dumni, że pomagamy edukować i informować naszych fanów o wadze noszenia maseczek podczas tej pandemii. Noszenie maseczek jest skutecznym sposobem na ochronę siebie i bliskich przed COVID-19. Mamy nadzieję, że nasi fani, widząc zamaskowanych ulubionych bohaterów, pójdą w ich ślady. To prosty krok, który możemy wszyscy wykonać, żeby wesprzeć swoje społeczności w tak trudnym czasie

Materiał został przygotowany przez Warner Media we współpracy z amerykańską agencją Centers for Disease Control and Prevention przynależąca do Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej.

Poniżej możecie obejrzeć cały spot.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA