search
REKLAMA
News

SIA wyreżyserowała film. MUSIC już wkrótce trafi na VOD

Łukasz Budnik

14 stycznia 2021

REKLAMA

Już wkrótce na VOD i DVD będzie można obejrzeć film MUSIC, za który odpowiedzialna jest 9-krotnie nominowana do Grammy piosenkarka Sia – to jej debiut reżyserski. W produkcji występują Kate Hudson, Leslie Odom Jr. i Maddie Ziegler, która wciela się w tytułową Music. Ona i Sia współpracują razem od 2014 roku.

Dramat muzyczny MUSIC to mocny, oryginalny i podniosły artystyczny manifest. Opowiada o magii, którą można dostrzec, gdy ktoś, kto nie potrafi komunikować się za pomocą słów, spotyka ludzi, którzy potrafią słuchać sercem. Film rozpoczyna się w momencie, gdy żyjąca na własną rękę, z dala od rodziny Zu (Hudson) po śmierci babci, zostaje niespodziewanie jedynym opiekunem Music (Ziegler), swojej nastoletniej przyrodniej siostry, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Tak o Music mówiła sama Sia:

Uwielbiam filmy, które mają w sobie magię i pewną surowość, to samo chciałam zawrzeć w „MUSIC”. Chcę wywołać w ludziach emocje podczas seansu tego filmu.

Film od 12.02 będzie można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, CHILI, Play, iTunes, NETIA, Multimedia GO, VECTRA TV Online, UPC Polska, Mojeekino.pl, E-KinoPodBaranami, a od 24.02 na DVD.

źródło: materiały prasowe Galapagos Films.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA