search
REKLAMA
News

Twórca filmu GODZILLA VS. KONG wyreżyseruje nowe BEZ TWARZY

Łukasz Budnik

12 lutego 2021

REKLAMA

Pod koniec 2019 roku dowiedzieliśmy się, że Bez twarzy Johna Woo jest kolejnym filmem, który doczeka się odświeżenia w Hollywood. Studio Paramount przygotowuje nową wersję hitu z 1997 roku.

“Deadline” poinformowało, że film wyreżyseruje Adam Wingard, twórca nadchodzącego Godzilla vs. Kong, a wcześniej Blair Witch oraz Notatnik śmierci. Wingard napisze także scenariusz filmu, wraz ze swoim współpracownikiem Simonem Barrettem. Produkcją filmu zajmie się Neal Moritz, pracujący również przy filmach z serii Szybcy i wściekli. Z informacji uzyskanych przez “Deadline” wynika, że nowe Bez twarzy będzie kontynuacją filmu Woo, choć z inną obsadą. Wcześniej mówiło się o reboocie, zatem pozostaje poczekać na potwierdzenie od studia.

W kultowym dziś oryginale wystąpili John Travolta i Nicolas Cage – panowie grali kolejno agenta FBI i terrorystę, którzy dzięki operacjom plastycznym przejęli nawzajem swój wygląd. Film zdobył uznanie krytyków i okazał się sukcesem finansowym – zarobił prawie 250 milionów dolarów przy 80 milionach budżetu. Swego czasu Nicolas Cage wypowiedział się na temat Bez twarzy, wyrażając swoją dumę z filmu Woo i nazywając go jednym z najlepszych w swojej karierze.

Jesteście zainteresowani nową wersją tej produkcji? Lubicie oryginał?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA