search
REKLAMA
News

Nowy zwiastuny CLARICE, serialowej kontynuacji MILCZENIA OWIEC

Łukasz Budnik

8 lutego 2021

REKLAMA

Już za kilka dni odbędzie się premiera serialu Clarice, kontynuującego opowieść o agentce Starling po wydarzeniach z kultowego Milczenia owiec. W tytułową bohaterkę wciela się Rebecca Breeds, aktorka mająca na koncie występy w serialach takich jak The Originals i Słodkie kłamstewka. Z okazji Super Bowl pokazano nowe zapowiedzi produkcji.

Clarice, ma być pozbawiony doktora Lectera skupiając się wyłącznie na losach agentki w rok po wydarzeniach z Milczenia. W opisie czytamy:

Clarice zgłębia nieopowiedzianą historię agentki FBI Clarice Starling, która wraca w teren w roku 1993, rok po wydarzeniach z Milczenia owiec. Dzięki swej odwadze Clarice nosi w sobie światło, które przyciąga do niej potwory i szaleńców. Jednak jej złożona psychologia, wywodząca się z trudnego dzieciństwa, pozwala jej znaleźć swój głos w pracy w świecie mężczyzny, a także uciec od rodzinnych sekretów, które prześladowały ją przez całe życie.

Premiera pierwszego odcinka jest zaplanowana na 11 lutego tego roku na kanale CBS. Serial wyprodukowali i napisali Alex Kurtzman i Jenny Lumet.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA