search
REKLAMA
News

FISHER STEVENS przeprasza za fatalne zachowanie na planie PRZYJACIÓŁ

Łukasz Budnik

8 lutego 2021

REKLAMA

W trakcie dziesięciu lat emisji serialu Przyjaciele przez kultowy sitcom przewinęło się mnóstwo aktorów w gościnnych rolach, w tym Fisher Stevens, który w pierwszym sezonie zagrał Rogera, irytującego wszystkich chłopaka Phoebe. W wywiadzie udzielonym EW, Stevens wspomina pobyt na planie i przeprasza za swoje zachowanie w trakcie zdjęć.

Aktor zauważa, że gdy godził się na występ, Przyjaciele bynajmniej nie byli takim fenomenem, jak dzisiaj.

W tamtym momencie mojej kariery to była moja pierwsza przygoda z sitcomem. Nie słyszałem wcześniej o “Przyjaciołach”, bo to był początek serialu, a ja nie oglądałem tak dużo telewizji.

Stevens zgodził się mimo to na gościnny występ, lecz gdy dotarł na plan, okazało się, że scenariusz został przepisany. Nie zareagował na to najlepiej.

To była częsta praktyka przy sitcomach, a ja o tym nie wiedziałem. Muszę przyznać, że byłem dupkiem. Pytałem: “Co macie na myśli? Muszę się na nowo uczyć kwestii, w dodatku słabszych niż oryginalne”? Byłem fiutem. Rzadko później widywałem ludzi z “Przyjaciół”, ale spytani o mnie, pewnie stwierdziliby, że jestem nowojorskim snobem. Chciałbym ich przeprosić, bo byłem złym towarzystwem i nie miałem racji.

Odcinek, w którym pojawił się Stevens, to The One With The Boobies – zadebiutował w styczniu 1995 roku.

Przypomnijmy, że w tym roku ma wreszcie dojść do skutku realizacja specjalnego programu, w którym aktorzy mają porozmawiać o serialu i swoich związanych z nim wspomnieniach. Pojawi się w nim kompletna główna obsada. Kilkanaście dni temu Lisa Kudrow w podcaście “Literally!” potwierdziła, że realizacja zaplanowana jest na wczesną wiosnę.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA