search
REKLAMA
News

Nowe zwiastuny seriali MARVELA, w tym LOKIEGO i WANDAVISION

Łukasz Budnik

11 grudnia 2020

REKLAMA

Na wczorajszej konferencji Disneya prezes Marvel Studios ogłosił, jakich projektów możemy spodziewać się w najbliższym czasie (więcej tutaj). Pokazano też nowe zwiastuny wcześniej zapowiedzianych produkcji. Obejrzycie je poniżej.

WandaVision

W styczniu 2021 na platformie Disney+ zadebiutuje WandaVision, którego głównymi bohaterami będą Wanda Maximoff (Scarlet Witch) i Vision. Akcja serialu będzie toczyć się po wydarzeniach znanych z Avengers: Wojny bez granic oraz Avengers: Końca gry. Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany powtórzą swoje role Wandy Maximoff i Visiona. Będą oni żyć na przedmieściach i zaczną orientować się, że nie wszystko jest takie, jak mogłoby się wydawać.

Loki

W Lokim w rolę uwielbianego boga psot ponownie wciela się Tom Hiddleston. Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że w serialu będziemy oglądać tę wersję bohatera, która uciekła z Tesseractem podczas podróży Avengers w czasie do bitwy o Nowy Jork. To właśnie w produkcji sygnowanej nazwiskiem Michaela Waldrona dowiemy się, dokąd następnie udał się bohater.

The Falcon and the Winter Soldier

Serial opowiadający dalsze losy Falcona (Anthony Mackie) oraz Bucky’ego (Sebastian Stan). Stan opowiedział niegdyś, że tonacją ma być to produkcja bardzo zbliżona do Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza z 2014 roku, pierwszego filmu MCU wyreżyserowanego przez braci Russo. Aktor powiedział, że zobaczymy w nim bardzo widowiskowe sceny akcji połączone z rozwojem postaci, na co pozwoli dłuższy metraż – sześć godzin, zamiast dwóch. W serialu zobaczymy, co Falcon zamierza zrobić z dziedzictwem Kapitana Ameryki.

What If…?

W dziesięciu animowanych zamkniętych historiach zobaczymy alternatywne wersje uniwersum Marvela. Do ról głosowych powróci plejada gwiazd MCU.

Na który z powyższych seriali czekacie najbardziej?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA