search
REKLAMA
News

Najczęściej PIRACONE seriale 2020 roku. THE MANDALORIAN na czele

Łukasz Budnik

4 stycznia 2021

REKLAMA

W ramach podsumowania poprzedniego roku, serwis internetowy TorrentFreak przedstawił listę najczęściej piraconych seriali w 2020 (za pomocą programu BitTorrent). Przez ostatnich kilka lat prym wiodła niezmiennie Gra o tron, jednak emisja hitu HBO dobiegła końcu w maju 2019 roku. Tym razem liderem został drugi sezon The Mandalorian.

Ranking bazuje na kilku źródłach, w tym publicznych danych pochodzących od BitTorrent – nie uwzględnia się w nim pobrań całego sezonu danego serialu. Pierwszy sezon serialu Disney+ zajął w zeszłym roku 3 miejsce na podobnej liście. W tym roku towarzyszą mu między innymi takie produkcje jak Rick i Morty, Westworld oraz Wikingowie. Poniżej spis pierwszej dziesiątki rankingu.

  1. The Mandalorian
  2. The Boys
  3. Westworld
  4. Wikingowie
  5. Star Trek: Picard
  6. Rick i Morty
  7. The Walking Dead
  8. Outsider
  9. Arrow
  10. The Flash 

Drugi sezon The Mandalorian spotkał się w powszechnym uznaniem widzów i krytyków, stając się niemałą gratką dla wszystkich fanów Star Wars, głównie ze względu na gościnne występy innych znanych już wcześniej postaci z uniwersum (z komentowanym już cameo z finału na czele). Kolejną odsłonę przygód tytułowego bohatera zobaczymy w przyszłym roku, zaś w tym na Disney+ wyemitowany zostanie serial o perypetiach Boby Fetta – The Book of Boba Fett.

Zdjęcie główne: ScreenRant

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA