search
REKLAMA
News

AMBER HEARD powtórzy rolę Mery z AQUAMANA we własnym serialu?

Łukasz Budnik

4 stycznia 2021

REKLAMA

Nazwisko Amber Heard kojarzy się obecnie z kontrowersjami związanymi ze sprawami sądowymi z udziałem jej i Johnny’ego Deppa – choć brytyjski sąd zadecydował, że były podstawy aby nazwać aktora żonobijcą, a do sieci trafiły obraźliwe smsy ze strony Deppa, wielu fanów uważa, że to on był ofiarą Heard.

W sieci istnieje petycja o usunięcie aktorki z produkowanego przez Warner Bros. Aquamana 2, która ma obecnie już ponad 1,5 miliona podpisów. Sama Heard nie ma wątpliwości, że powróci do roli Mery w kontynuacji. W opublikowanym kilka tygodni temu wywiadzie z “Entertainment Weekly” stwierdziła, że jest bardzo podekscytowana, a “opłacone plotki i kampanie nie wpływają na decyzje castingowe, bo nie mają podstaw w rzeczywistości”. Mało tego – aktorka pojawi się w Lidze sprawiedliwości Zacka Snydera, a być może wystąpi nawet w serialu poświęconym jej bohaterce. 

Według doniesień Daniela Richtmana, Heard negocjuje z Warner Bros. warunki kontraktu na występ w produkcji HBO Max. Na tym etapie informacje te można traktować jeszcze wyłącznie jako plotkę, ale faktem jest, że szef DC Films zapowiedział ostatnio, iż platforma będzie bardzo ważna dla kinowego uniwersum, dając do zrozumienia, że możemy spodziewać się ogłoszeń związanych z kolejnymi tytułami – być może serial o bohaterce granej przez Heard będzie jednym z nich. Tymczasem Liga Sprawiedliwości Snydera zadebiutuje w marcu tego roku, a Aquaman 2 16 grudnia 2022.

Chcielibyście zobaczyć serial o Merze?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA