search
REKLAMA
News

NICOLAS CAGE tłumaczy na NETFLIKSIE dlaczego “suka” to przekleństwo wyjątkowe

Weronika Lipińska

4 stycznia 2021

REKLAMA

Nicolas Cage poprowadzi nowy program komediowy produkcji Netfliksa, Historia wulgaryzmów, w którym opowie o wybranych przekleństwach.

Zaplanowany na sześć 20-minutowych odcinków serial ma przybliżyć pochodzenie i wykorzystanie w kulturze popularnej oraz naukowy i kulturowy wpływ najpopularniejszych anglojęzycznych przekleństw takich jak fuck, shit, bitch, dick i pussy. W każdym odcinku Cage przeprowadzi wywiady z historykami, artystami showbiznesu oraz ekspertami od etymologii i kultury popularnej. Aktor będzie też gościł komików, np.  Jima Jefferiesa, Nicka Offermana i Sarę Silverman. W grudniu zadebiutował oficjalny zwiastun serialu, tymczasem w miniony weekend pojawiła się w sieci też zajawka w postaci fragmentu odcinka dotyczącego słowa bitch (suka).

Historia wulgaryzmów to kolejna zapowiedź przygody Cage’a z serialem. Aktor zagra również w produkcji fabularnej o Joe Exoticu, gdzie wcieli się w niesławnego właściciela ogrodu zoologicznego z tygrysami, którego cały świat poznał bliżej dzięki serialowi dokumentalnemu Król Tygrysów również produkcji Netfliksa. Dotychczasowy bogaty dorobek aktora wypełniają wyłącznie filmy. W telewizji pojawiał się albo we własnej osobie albo jako producent wykonawczy.

Historię wulgaryzmów możecie oglądać na Netfliksie już od jutra (5 stycznia).

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA