search
REKLAMA
News

CHRISTOPHER LLOYD chciałby zobaczyć crossover “Ricka i Morty’ego” oraz “Powrotu do przyszłości”

Christopher Lloyd we wrześniu zagrał aktorską wersję Ricka w spocie telewizyjnym.

Łukasz Budnik

22 listopada 2021

REKLAMA

We wrześniu stacja Adult Swim opublikowała spoty, w których po raz pierwszy zobaczyliśmy Ricka i Morty’ego, tytułowych bohaterów słynnego serialu animowanego, w wersji aktorskiej. 

W roli Ricka obsadzono Christophera Lloyda – to o tyle ciekawe, że Rick i Morty wywodzi się z krótkometrażowej animacji opartej na Powrocie do przyszłości, gdzie Lloyd wcielił się w rolę doktora Browna. Morty’ego w spocie zagrał z kolei Jaeden Martell. Niedawno Lloyd udzielił wywiadu, w którym dał do zrozumienia, że byłby chętny na crossover Powrotu do przyszłości oraz Ricka i Morty’ego. Przedstawił swój pomysł:

Myślałem, że może Rick i Morty byliby gdzieś w przestrzeni kosmicznej, podobnie jak doktor i Marty, i przypadkiem by się spotkali. To mogłaby być dobra historia. Jak by się potoczyła? Myślę, że to czterech bohaterów, których zabawnie byłoby oglądać i pisać.

Lloyd nie doprecyzował jednak, czy ma na myśli crossover aktorski, czy animowany.

https://twitter.com/adultswim/status/1433784399460552712?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1433784399460552712%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fscreenrant.com%2Frick-morty-live-action-christopher-lloyd-video%2F

 

Fani Ricka i Morty’ego mają przed sobą jeszcze kilkadziesiąt przygód bohaterów – po zakończeniu 3 sezonu dowiedzieliśmy się, że serial został przedłużony na kolejne 70 odcinków, które będą podzielone na nieokreśloną liczbę sezonów.

Zdjęcie: The Illuminerdi

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA