search
REKLAMA
News

Do sieci trafiło logo THE BOOK OF BOBA FETT, spin-offu THE MANDALORIAN

Łukasz Budnik

21 grudnia 2020

REKLAMA

W scenie po napisach finałowego odcinka drugiego sezonu The Mandalorian Boba Fett powrócił na Tatooine, konkretnie do dawnego pałacu Jabby, i zabił urzędującego tam Biba Fortunę, tym samym przejmując władzę wraz ze swoją towarzyszką, Fennec Shand. Scena została zakończona informacją, że w grudniu 2021 roku zobaczymy produkcję pt. The Book of Boba Fett.

Nie było jednoznacznie wiadomo, czy serial o Bobie będzie zupełnie nowym tytułem, czy też w praktyce trzecim sezonem The Mandalorian, zapowiedzianym już od jakiegoś czasu. Dziś dowiedzieliśmy się oficjalnie, że The Book of Boba Fett rzeczywiście będzie kolejnym spin-offem serialu, dołączając do niemałej kolejki tytułów ogłoszonych na zeszłotygodniowej konferencji Disneya. Swoje role powtórzą Temuera Morrison i Ming-Na Wen, a producentami zostali Jon Favreau, Dave Filoni i Robert Rodriguez. Pokazano też oficjalne logo:

W programie Good Morning America Favreau zapowiedział, że prace nad serialem o Bobie będą trwały jeszcze przed realizacją trzeciego sezonu Mandalorianina, a fabuła obu produkcji będzie toczyć się w tym samym przedziale czasowym.

Interesuje was produkcja poświęcona Fettowi?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA