search
REKLAMA
News

STEPHEN AMELL z serialu “Arrow” nie popiera strajku aktorów. “Frustrujące”

Amell wyraził swoją opinię na temat trwającego strajku.

Łukasz Budnik

1 sierpnia 2023

REKLAMA

Od kilku tygodni scenarzyści z WGA i aktorzy z SAG-AFTRA strajkują między innymi ze względu na niskie płace oraz brak regulacji związanych z AI. Choć większość aktorów popiera to działanie, są i głosy sprzeciwu.

Ostatnio głos na ten temat zabrał Stephen Amell, znany m.in. z roli w serialu Arrow. Aktor stwierdził:

Wspieram członków organizacji i jestem po ich stronie, ale nie popieram strajku. Myślę, że jest to redukcyjna taktyka negocjacyjna i uważam, że cała ta sprawa jest niesamowicie frustrująca. Myślenie, że takie działanie mają sens w kontekście seriali takich, jak mój [“Heels”], jest krótkowzroczne.

Stephen Amell Posts Instagram Video Celebrating Arrow 10-Year Anniversary -  Gameranx

Przypomnijmy, że aktorzy biorący udział w strajku nie mogą promować swoich filmów czy seriali lub pisać o nich w mediach społecznościowych, a także brać udziału w festiwalach. Między innymi z tego powodu daty premiery kilku filmów (np. Challengers z Zendayą) zostały już przesunięte.

Słowa Amella już zdążyły wzbudzić negatywne komentarze wśród osób wspierających strajk. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA