search
REKLAMA
News

PATRYK VEGA powraca z kolejnym PITBULLEM. Premiera jeszcze w tym roku

Patryk Vega zapowiedział kolejny film z tegoroczną premierą.

Łukasz Budnik

3 sierpnia 2021

REKLAMA

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Do tej pory na ten rok zapowiedziane były jeszcze dwie produkcje spod ręki twórcy – Miłość, seks i pandemia oraz Small World, tymczasem do sieci trafiła zapowiedź jego kolejnego filmu, następnej odsłony serii Pitbull.

Pierwsza część cyklu była jednocześnie pełnometrażowym debiutem Vegi (równolegle z nią powstał serial). Do Pitbulla Vega wrócił w 2016 roku, kręcąc wówczas dwie odsłony – Nowe porządki oraz Niebezpieczne kobiety. Dwa lata później na ekrany trafił Pitbull. Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Niewiele wiadomo na temat nowego Pitbulla. Do tej pory mówiono, że będzie mieć podtytuł Królowa chuliganów, choć dzisiejszy zwiastun tego nie potwierdza. Znamy za to datę premiery – to 11.11.2021. 

W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Andrzej Grabowski, Daria Widawska, Małgorzata Kożuchowska i Jan Błachtowski.

Ostatnim filmem Vegi był dokument Oczy diabła, który także zadebiutował w tym roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA