search
REKLAMA
News

PATRYK VEGA prezentuje Jarosława Kaczyńskiego na kadrze z filmu POLITYKA

Łukasz Budnik

17 czerwca 2019

REKLAMA

Polityka, nadchodzący film Patryka Vegi, już teraz wzbudza wielkie emocje. Jarosław Kaczyński na XIV Zjeździe Klubów Gazety Polskiej w Spale wypowiedział się na temat produkcji, sugerując, że to wielki atak i wykorzystanie faktów do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Vega odniósł się do wypowiedzi polityka w wiadomości opublikowanej na Instagramie i Facebooku.

Vega stwierdza, że obawy polityków są słuszne, odnosząc się do wypowiedzi Kaczyńskiego i zapowiadając, że pokazuje w swoim filmie iż grupa ta nie składa się z aniołów (dokładnie tak, jak spodziewalibyśmy się po tym reżyserze). Podkreśla, że scenariusz Polityki został wykradziony i że film wciąż jeszcze jest nieukończony. Na końcu zdradza też, kto wcieli się w rolę samego Kaczyńskiego – okazuje się, że jest to Andrzej Grabowski.

Kilka dni temu Vega pokazał inny fragment, na którym dojrzeć można Krystynę Pawłowicz na sejmowej mównicy. Wciela się w nią Iwona Bielska.

Aktualnie Vega pracuje nad swoim filmem w Tokio – produkcja jest w fazie montażu. W najbliższym czasie poznamy zapewne kolejnych członków obsady. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA