search
REKLAMA
News

MARGOT ROBBIE mówi, czego możemy spodziewać się po PIRATACH Z KARAIBÓW z jej udziałem

Łukasz Budnik

20 listopada 2020

REKLAMA

W czerwcu “The Hollywood Reporter” poinformował, że Margot Robbie została obsadzona w głównej roli w nowym filmie z serii Piraci z Karaibów. Dowiedzieliśmy się też, że scenariusz produkcji napisze Christina Hodson – panie pracowały już razem przy okazji Ptaków Nocy.

Według informacji przekazanych wówczas przez “THR”, film nie będzie spin-offem poprzednich filmów z Johnnym Deppem, lecz zupełnie nową przygodą ze świeżą obsadą. Widowisko ma być zainspirowane jedną z atrakcji Disneylandu. Podobnie jak przy okazji poprzednich filmów z serii, produkcją zajmie się Jerry Bruckheimer. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo, że film z Robbie nie wyklucza powstania zapowiedzianego kilka miesięcy temu restartu serii, za którym stać będą Ted Elliott oraz Craig Mazin, twórca serialu Czarnobyl, wielkiego hitu stacji HBO. W niedawnym wywiadzie z “Collider”, Robbie została zapytana właśnie o Piratów. Aktorka powiedziała, czego możemy się spodziewać po filmie z jej udziałem:

Dużo kobiecej siły. Za wcześnie, by o tym mówić, ale cieszę się, że was to ekscytuje. Oczywiście uwielbiam Christinę. Nie jestem producentką “Piratów”, więc cierpliwie poczekam na rozwój wydarzeń, tak jak może to zrobić aktor – to miłe, że nie muszę się tym stresować. Jesteśmy podekscytowane perspektywą dodania kluczowego pierwiastka kobiecego do tego świata.

W podobnym tonie aktorka wypowiedziała się w ramach podcastu Happy Sad Confused, stwierdzając, że dziś nie może jeszcze wiele powiedzieć i że czas pokaże. Warto pamiętać, że do tej pory w serii nie brakowało postaci kobiecych – jedną z głównych bohaterek oryginalnej trylogii była Elizabeth, grana przez Keirę Knightley.

Margot Robbie i Christina Hodson

Piraci z Karaibów zarobili łącznie 4,5 miliarda dolarów, jednak ostatnia odsłona – zatytułowana w Polsce Zemsta Salazara – była drugą najsłabiej zarabiającą, wyprzedzając jedynie pierwszą część. Studio poszukuje nowych sposobów, aby zainteresować widzów tą marką.

Uważacie, że Robbie sprawdzi się w Piratach z Karaibów?

Fotka główna: Report Door

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA