search
REKLAMA
News

Leslie Grace jako BATGIRL na pierwszym oficjalnym zdjęciu z filmu

“Batgirl” będzie częścią DCEU.

Łukasz Budnik

15 stycznia 2022

Leslie Grace Batgirl
REKLAMA

Trwają prace nad filmem Batgirl przeznaczonym na platformę HBO Max. Do sieci trafiło pierwsze oficjalne zdjęcie bohaterki w kostiumie.

Film reżyserują Adil El Arbi i Bilall Fallah, a w roli tytułowej zobaczymy Leslie Grace. Prawdziwe nazwisko Batgirl to Barbara Gordon, która jest córką Jima Gordona. W roli komisarza ponownie pojawi się J.K. Simmons, a w obsadzie filmu znajduje się także Brendan Fraser i Michael Keaton, który, podobnie jak w The Flash, wcieli się w Batmana. Gdy w 2020 roku ogłoszono, że Keaton powróci jako Batman, pojawiały się głosy, że może przejąć w uniwersum DC rolę podobną do tej, którą miał Samuel L. Jackson jako Nick Fury w MCU, zatem gościnnie wystąpi w kilku projektach. Zdjęcia do filmu realizowane są w Londynie.

Zdjęcie Grace w roli Batgirl poniżej:

batgirl

Wcześniej do sieci trafiały zdjęcia z planu, na których mogliśmy zauważyć kilka ciekawostek, w tym wspomnienie o Lexie Luthorze, Vicki Vale (w Batmanie postać tę grała Kim Basinger) oraz mural przedstawiający Batmana Keatona wraz z Robinem.

Data premiery Batgirl nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA