search
REKLAMA
News

Jonah Hill wyznał, że LEONARDO DICAPRIO zmusił go do obejrzenia THE MANDALORIAN

Jonah Hill i Leonardo DiCaprio mieszkali razem w czasie kręcenia “Nie patrz w górę”.

Łukasz Budnik

15 stycznia 2022

dicaprio hill
REKLAMA

Od 24 grudnia na Netfliksie możemy oglądać Nie patrz w górę Adama McKaya. W gwiazdorskiej obsadzie filmu są między innymi Leonardo DiCaprio i Jonah Hill. To nie pierwszy wspólny projekt aktorów. Razem wystąpili już w Django Quentina Tarantino (choć nie dzielili tam scen) oraz w Wilku z Wall Street Martina Scorsesego. Okazuje się, że Hill i DiCaprio mieszkali razem w czasie realizacji filmu McKaya.

W wywiadzie z W Magazine Hill opowiedział o tym, jaki wpływ miała na niego pandemia i jak spędzał kwarantannę z DiCaprio.

Covid jest okropny, ale sprawił, że na nowo odkryłem, jaką wartość ma bycie prześmiewczym i zabawnym. Pomyślałem, że wszyscy powinniśmy się śmiać. W czasie lockdownu, gdy kręciliśmy film, Leonardo DiCaprio i ja postanowiliśmy zamieszkać razem w Bostonie. Nie mogliśmy pójść do restauracji, więc siedzieliśmy w domu i oglądaliśmy mnóstwo filmów.

nie patrz w górę

Nie patrz w górę kręcono od listopada 2020 do lutego 2021 – dostęp do szczepionek jeszcze nie był wówczas powszechny. W dalszej części wywiadu Hill wyznał, że DiCaprio włączał serial The Mandalorian.

Nie oglądam science fiction i tego typu rzeczy, więc nigdy nie widziałem “Gry o tron”. Zacząłem niedawno i jestem na czwartym sezonie. (…) Leo zmusił mnie do oglądania “The Mandalorian” w czasie realizacji “Nie patrz w górę” i myślałem sobie, że Baby Yoda jest uroczy, ale miałem to wszystko w dupie, bo nie wiedziałem nawet, o co tam chodzi.

Nie patrz w górę w ciągu miesiąca stało się drugim najpopularniejszym filmem na Netfliksie.

Naszą recenzję przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA