search
REKLAMA
News

KEANU REEVES mówi o nowym MATRIKSIE. “To historia miłosna”

Łukasz Budnik

17 września 2020

REKLAMA

Trwają prace nad Matrixem 4, którego premiera zaplanowana jest obecnie na 1 kwietnia 2022. Szczegóły fabuły wciąż owiane są tajemnicą, jednak rąbka tajemnicy uchylił ostatnio Keanu Reeves, który powraca do roli Neo.

Jak poinformowało IndieWire, w programie “The One Show” stacji BBC aktor zdradził, że scenariusz autorstwa Lany Wachowski jest “piękny”.

To historia miłosna, która inspiruje. (…) Kolejna wersja wezwania do przebudzenia się, będzie tam dużo świetnej akcji. Wszystko zostanie ujawnione.

Reeves dodał, że gdy ostatni raz widzieliśmy Neo, przyszłość kształtowała się przed nim złowieszczo. Aktor zapewnił też, że fabuła filmu nie uwzględnia cofania się do przeszłości. Przypomnijmy, że po sieci krążyły teorie mówiące o tym, że Yahya Abdul-Mateen II zagra w czwartej części młodego Morfeusza – oczywiście wypowiedź Reevesa nie wyklucza, że pojawi się on w teraźniejszości.

O czwartym Matriksie wypowiadał się ostatnio także Neil Patrick Harris, który w zeszłym roku dołączył do obsady filmu. Zapowiedział on, że Wachowski postawiła na nieco inny styl wizualny niż ten znany z poprzednich odsłon.

Przypominamy, że możecie u nas sprawdzić, jacy nowi aktorzy dołączyli do serii przy okazji czwartej części – KLIK.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA