search
REKLAMA
News

SCARLETT JOHANSSON komentuje los Czarnej Wdowy w AVENGERS: KOŃCU GRY. “To był jej pierwszy realny wybór”

Łukasz Budnik

17 września 2020

koniec gry
REKLAMA

6 listopada do kin planowo ma trafić pierwszy solowy film o Czarnej Wdowie, bohaterce MCU granej od 2010 roku przez Scarlett Johansson. Akcja widowiska umiejscowiona będzie przed wydarzeniami z Avengers: Wojny bez granic, ale już po Wojnie bohaterów. Bohaterka Johansson zginęła w Avengers: Końcu gry, poświęcając swoje życie aby inni bohaterowie mogli zdobyć Kamień Duszy potrzebny do pokonania Thanosa.

W wywiadzie udzielonym Total Film, Johansson poruszyła temat śmierci Natashy. Aktorka powiedziała:

Uwielbiam Natashę. Miała niesamowitą, dziesięcioletnią podróż i czułam, że w końcu może dokonać pierwszego realnego wyboru. Jej ostateczne poświęcenie było bardzo w duchu postaci. Pogodziła się z tym i wiedziała, że w jakiś dziwny, poetycki sposób to zawsze było jej przeznaczeniem. Wszystko można odnaleźć w poprzednich filmach – to one prowadziły do tej decyzji, lub możliwości jej podjęcia, lub tego, że w ogóle można było ją podjąć.

W Czarnej Wdowie Natasha będzie uciekać i zmierzy się z własną przeszłością. Napotka też nowego przeciwnika – Taskmastera. Johansson zapowiedziała, że film będzie godnym rozwiązaniem wątków jej postaci. W obsadzie filmu zobaczymy między innymi także Florence Pugh, Davida Harboura i Rachel Weisz. Reżyseruje Cate Shortland.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA