search
REKLAMA
News

JOSH BROLIN przeprowadził wywiad z samym sobą w ramach programu “Actors on Actors”. Oto efekt końcowy

Josh Brolin porozmawiał z Joshem Brolinem o jego filmach.

Łukasz Budnik

14 czerwca 2022

brolin brolin
REKLAMA

Jak co roku, Variety organizuje spotkania w ramach cyklu Actors on Actors, gdzie wybrane gwiazdy Hollywood rozmawiają ze sobą na temat swoich projektów i doświadczeń. W ostatnim czasie pojawiły się między innymi konwersacje Zendayi i Andrew Garfielda oraz Lily James i Toma Hiddlestona. Wczoraj zadebiutowała nowa rozmowa, w której Josh Brolin rozmawia z… Joshem Brolinem.

Aktor pierwotnie miał spotkać się z Jeremym Rennerem, ten jednak w ostatniej chwili musiał odwołać swój udział. Wobec tego twórcy formatu wraz z Brolinem postanowili, że aktor przeprowadzi żartobliwy wywiad z samym sobą. Jeden z Brolinów zadaje drugiemu pytania na temat jego projektów z ostatnich lat, w tym na temat serialu Outer Range

Choć ludzie łączyli mnie z westernem, wcale nie nakręciłem ich tak dużo. Porozmawiałem z moim agentem i powiedziałem, że chciałbym wystąpić w czymś w stylu “To nie jest kraj dla starych ludzi”. Kręcenie westernów to duża frajda.

Brolin w rozmowie ze sobą mówi też o tym, że w aktorstwie chodzi mu o dawanie radości fanom, choć cieszy go też pozytywny odbiór jego pracy. Stwierdził też, że był znakomity jako Thanos i gdyby filmy Marvela bardziej liczyły się w nagrodach, z pewnością dostałby nominację.

Rozmowę dwóch Brolinów obejrzycie poniżej:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA