search
REKLAMA
News

Robert Downey Jr. zadzwonił do JOHNNY’EGO DEPPA po wyroku w procesie. “Dzięki Bogu”

Robert Downey Junior i Johnny Depp to wieloletni przyjaciele.

Łukasz Budnik

14 czerwca 2022

depp downey
REKLAMA

W sieci nadal jest głośno po wyroku w sprawie Amber Heard i Johnny’ego Deppa, który pozwał byłą żonę o zniesławienie. Zdecydowano, że będący przedmiotem sporu artykuł z Washington Post istotnie zaszkodził karierze aktora, a Depp wyszedł z procesu zwycięsko.

W tym tygodniu NBC wyemituje pierwszy wywiad z Heard przeprowadzony już po wyroku, tymczasem do sieci trafiły informacje od przyjaciela Deppa, Josha Richmana, który był z aktorem w momencie, gdy ogłoszono decyzję ławy przysięgłych. Richman w rozmowie z fanami Deppa zorganizowanej przez szpital w Los Angeles stwierdził, że gdy zapadł wyrok, Depp (który przebywał wówczas w USA), był bardzo spokojny, natomiast wszyscy jego przyjaciele i pracownicy krzyczeli z radości. Niedługo później Depp połączył się na FaceTime ze swoim wieloletnim przyjacielem, Robertem Downeyem Jr. Richman relacjonuje, że Downey Jr. powiedział Deppowi: “John, dzięki Bogu, że to już się skończyło”.

Johnny Depp

Richman opowiedział też o kulisach dołączenia Kate Moss do świadków – więcej tutaj.

Depp po wyroku pisał, że odzyskał swoje życie po 6 latach mierzenia się z fałszywymi oskarżeniami. Aktor aktualnie skupia się na karierze muzycznej i koncertuje z Jeffem Beckiem, z którym ma zamiar wydać płytę. Beck był jedną z osób, które oglądały wraz z Deppem wyrok w procesie. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA