search
REKLAMA
News

John Krasinski opowiedział o emocjonalnym spotkaniu z młodą fanką THE OFFICE. “Wciąż się wzruszam”

John Krasinski wcielał się w “The Office” w postać Jima Halperta.

Łukasz Budnik

18 maja 2024

REKLAMA

John Krasinski promuje aktualnie swój film Istoty fantastyczne, jednak w wywiadach wraca też temat serialu, który zapewnił mu rozpoznawalność – The Office. Aktor w jednej z rozmów opowiedział o poruszającej interakcji z młodą fanką.

Aktor pewnego razu był o drugiej w nocy na lotnisku, gdy podeszła do niego dziewczynka, wyznała, że lubi oglądać go w “The Office” i wręczyła mu liścik, po czym odbiegła. Krasinski od razu przeczytał liścik, w którym napisane było:

Przepraszam, że przeszkadzam, ale chciałam, żeby pan wiedział, że mój tata zmarł w zeszłym tygodniu, a moje ostatnie wspomnienie z nim to jego uśmiech podczas oglądania serialu z pana udziałem.

Krasinski nazwał ten moment jako najbardziej pamiętną i emocjonalną interakcję z widzem “The Office”. Dodał też, że wciąż wzrusza się, gdy o tym opowiada.

Aktualnie trwają prace nad nowym serialem osadzonym w świecie Biura – tym razem twórcy opowiedzą o pracownikach upadającej gazety.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA