search
REKLAMA
News

Jessica Alba w filmie akcji od Netflixa. Oto zwiastun “Weteranki”

Weteranka zadebiutuje 21 czerwca.

Łukasz Budnik

22 maja 2024

REKLAMA

Netflix pokazał zwiastun kolejnego filmu akcji w swoim katalogu zatytułowanego Weteranka – tym razem w roli głównej zagrała rzadko pokazująca się teraz na ekranie Jessica Alba.

W opisie czytamy:

Realizująca zagraniczną misję komandos Parker (Jessica Alba) po tragicznej śmierci ojca wraca do swojego rodzinnego miasteczka i przejmuje rodzinny bar. Próbując odkryć, co naprawdę się wydarzyło, odnawia kontakt ze swoim byłym chłopakiem Jessem (Mark Webber), który teraz jest szeryfem, jego porywczym bratem Elvisem (Jake Weary) i ich wpływowym ojcem, senatorem Swannem (Anthony Michael Hall).

Szukając odpowiedzi, Parker szybko wkracza na wojenną ścieżkę z brutalnym gangiem, który rządzi w jej mieście. Niepewna, komu może zaufać, korzysta ze swoich umiejętności i udowadnia, że trzeba się z nią liczyć. Czy z pomocą swojego partnera ds. tajnych operacji, hakera Spidera (Tone Bell) i lokalnego dealera z koneksjami Mike’a (Gabriel Basso) uda jej się przywrócić porządek w hrabstwie Swann?

Film wyreżyserowała Mouly Surya według scenariusza Josha Olsona i Johna Brancato. Weteranka zadebiutuje 21 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA