search
REKLAMA
News

Courteney Cox wspomina Matthew Perry’ego “Często mnie odwiedza”

Courteney Cox wspomina kolegę z planu.

Łukasz Budnik

22 maja 2024

REKLAMA

Zeszłoroczna śmierć Matthew Perry’ego wstrząsnęła filmowym światem, pozostawiając fanów aktora w głębokim smutku. Aktora żegnali także jego koledzy z planu Przyjaciół. Teraz na temat aktora w nowym wywiadzie wypowiedziała się Courteney Cox. 

Aktorka stwierdziła w CBS Sunday Morning:

To jeden z najzabawniejszych ludzi na świecie. Taki zabawny. Miał ogromne serce, oczywiście zmagał się z problemami.

Cox dodała, że jest wdzięczna za to, że mogła z nim tyle lat pracować i że nadal czuje z nim więź, nawet po jego śmierci.

Często mnie odwiedza, jeśli wierzycie w takie rzeczy. Rozmawiam z moimi rodzicami i z nim. Myślę, że są ludzie, którzy są naszymi przewodnikami.

Aktorka dodała, że z całą pewnością czuje wokół siebie ducha Perry’ego.

Cox po śmierci przyjaciela żegnała go następująco:

Jestem wdzięczny za każdy moment, który spędziłam z tobą, Matty, i tęsknię za tobą każdego dnia. Kiedy pracuje się z kimś tak blisko, jak ja z Matthew, zbiera się tysiące momentów, którymi chciałabym się podzielić. Póki co jeden z moich ulubionych. Zarysuję tło: Chandler i Monica mieli jeden raz spędzić ze sobą noc w Londynie, jednak ze względu na reakcję widzów, stało się to początkiem ich historii miłosnej. Zanim zaczęliśmy kręcić te scenę, wyszeptał mi do ucha zabawną kwestię, którą mogę powiedzieć. Często tak robił. Był zabawny i dobry.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA