search
REKLAMA
News

Jak gwiazdy “Avengers” opisują Hemswortha w trzech słowach? Zdradził to Robert Downey Jr.

Downey Jr. przemawiał podczas uroczystości gwiazdy Chrisa Hemswortha.

Łukasz Budnik

24 maja 2024

REKLAMA

Chris Hemsworth jest kolejnym aktorem, który otrzymał swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej Alei. Podczas uroczystości przemawiał Robert Downey Jr., który przyjacielsko zażartował z Hemswortha.

Aktor zdradził, że poprosił gwiazdy Avengers, aby w trzech słowach opisały Hemswortha. Potem zrelacjował, co powiedzieli Jeremy Renner, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson i Chris Evans.

Renner mówi: “Absurdalnie, irytująco niesamowity”. Ruffalo dorzucił mocne “kolega z pracy”. Scarlett dotarła do sedna, mówiąc “wrażliwa wiodąca pani”. Kapitan Ameryka nazwał go “drugim najlepszym Chrisem”. A ja powiem to teraz: nikt nie zasługuje na to bardziej. On jest odbiorcą hollywoodzkiej gwiazdy.

Downey stwierdził też, że Hemsworth jest jednym z najbardziej wyjątkowych ludzi, jakich zna i że wielką przyjemnością jest znać go od tak wielu lat. Poniżej możecie zobaczyć fragmenty przemówienia Downeya:

Dziś w kinach debiutuje Furiosa: Saga Mad Max z udziałem Hemswortha.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA