search
REKLAMA
News

T.J. Miller z “Deadpoola” wyznał, że Ryan Reynolds skontaktował się z nim w sprawie wypowiedzi na jego temat

T.J. Miller opowiedział ostatnio o tym, że według niego Ryan Reynolds go nienawidzi.

Łukasz Budnik

13 października 2022

miller reynolds
REKLAMA

Kilka dni temu do sieci trafiła wypowiedź T.J. Millera, który w dwóch częściach Deadpoola wcielił się w Weasela, najlepszego kolegę tytułowego bohatera. Aktor mówił o tym, że w jego przekonaniu Ryan Reynolds żywi do niego negatywne uczucia i że lepiej dogadywał się z nim przed sukcesem pierwszego filmu. Opowiedział też o sytuacji z planu, gdzie Reynolds w roli Deadpoola miał mówić mu osobiście nieprzyjemne słowa i zapowiedział, że na pewno nie pojawi się w powstającej trzeciej części. 

Po tej sytuacji Miller udzielił kolejnego wywiadu (tym razem w programie Jim Norton & Sam Roberts), gdzie przekazał, że Reynolds skontaktował się z nim po jego wcześniejszej wypowiedzi. Aktor stwierdził:

To było nieporozumienie. Odpowiedziałem mu i teraz wszystko jest w porządku.

Miller przyznał, że już w przeszłości miał problemy wynikające z tego, że nie myślał o konsekwencjach swoich słów i dodał, że świetnym gestem ze strony Reynoldsa było odezwanie się do niego po ostatniej wypowiedzi. Według Millera, aktorzy bardzo szybko doszli do porozumienia w tej sprawie. Jednocześnie Miller uważa, że w wywiadzie sprzed kilku dni mówił też wiele komplementów na temat Reynoldsa, a media niewystarczająco to podkreśliły.

Miller od czasu premiery Deadpoola zdążył wywołać sporo kontrowersji. W 2016 roku miał zaatakować kierowcę Ubera, a rok później został oskarżony o napaść seksualną z czasów studiów i transfobiczny e-mail do krytyka. W 2018 roku Miller został aresztowany za wszczęcie fałszywego alarmu bombowego. Mówiono też o jego niewłaściwym zachowaniu na planie Doliny krzemowej

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA