search
REKLAMA
News

Gwiazda BRIDGERTONÓW kolejnym JAMESEM BONDEM? Tego chcieliby fani serialu

Łukasz Budnik

5 stycznia 2021

Rege Jean Page bond
REKLAMA

Przy nadchodzącej (i wciąż odwlekanej) premierze Nie czas umierać, który ma być ostatnim występem Daniela Craiga jako słynnego agenta 007, fani spekulują, kto będzie następny. Jesienią pisaliśmy o tym, że według pierwszego w historii programu castingowego wspomaganego sztuczną inteligencją, Henry Cavill jest faworytem, choć kilka tygodni temu dr Ian Kane – redaktor International Jurnal of James Bond Studies – stwierdził, że aktor jest zbyt sławny do tej roli. Tymczasem w sieci zaczęto wskazywać kolejnego faworyta.

Nowym kandydatem stał się Regé-Jean Page, który występuje w bardzo popularnym teraz serialu Netflixa – Bridgertonowie. 31-letni aktor najwyraźniej sam widzi się w tej roli, ponieważ w grudniu umieścił na Twitterze klip opatrzony podpisem “Wstrząśnięty, nie mieszany”:

Fani serialu, w którym Page wciela się w Simona Basseta, księcia Hastings, ruszyli na Twittera aby wyrazić swoje pragnienie zobaczenia aktora w roli 007. We wpisach czytamy między innymi o tym, że powinna ruszyć kampania mająca na celu skłonienie producentów serii o Bondzie do zaproponowania roli Page’owi i że to on, a nie Idris Elba powinien być pierwszym czarnoskórym Bondem (rodzina aktora pochodzi z Wielkiej Brytanii i Zimbabwe). Barbara Broccoli, producentka serii o 007, wspominała już, że nie widzi przeszkód aby rolę kultowej postaci grał aktor o dowolnym kolorze skóry.

Oglądaliście Bridgertonów? Chcielibyście, aby to Page wcielił się jako kolejny w rolę Bonda? Dajcie znać!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA