search
REKLAMA
News

[AKTUALIZACJA] TANYA ROBERTS jednak żyje. Agent aktorki dementuje wczorajsze informacje o jej śmierci

Łukasz Budnik

5 stycznia 2021

REKLAMA

AKTUALIZACJA 22:31: Niestety, potwierdziło się, że Tanya Roberts zmarła.

Wczoraj internet obiegła wieść, że Tanya Roberts – znana między innymi z Zabójczego widoku, jednego z filmów z serii o Jamesie Bondzie, oraz z serialu Różowe lata 70. – zmarła kilka dni po tym, jak straciła w domu przytomność i trafiła do szpitala.

Informację o rzekomej śmierci 65-letniej aktorki przekazał jej agent i przyjaciel, Mike Pingel. Mężczyzna opierał się na rozmowie z mężem Roberts, Lance’em O’Brienem. Informacje na temat Roberts trafiły do światowych mediów, a kondolencje składali między innymi producenci serii o Jamesie Bondzie. Jakiś czas później Pingel zdementował wcześniejszą informację – okazało się bowiem, że Roberts wcale nie umarła, choć jest w ciężkim stanie i sytuacja “nie wygląda dobrze”. Sytuacji nie skomentował rzecznik szpitala, w którym przebywa aktorka, powołał się bowiem na tajemnicę lekarską. Czekamy na dalsze oficjalne informacje dotyczące stanu zdrowia aktorki.

Tanya Roberts rozpoczęła swoją karierę w modelingu, jednak w latach 80. pracowała już jako aktorka. Poza wspomnianymi Zabójczym widokiem oraz Różowymi latami 70. (tam występowała w latach 1998-2004) oglądać mogliśmy ją także w serialowych Aniołkach Charliego. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA