search
REKLAMA
News

Guillermo del Toro wyraził swoją opinię na temat AVATARA: ISTOTY WODY. “Oszałamiające”

“Avatar: Istota wody” zadebiutuje 16 grudnia.

Łukasz Budnik

25 listopada 2022

del toro avatar
REKLAMA

Niecały miesiąc pozostał do premiery filmu Avatar: Istota wody. W sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne i wypowiedzi na temat widowiska, a teraz na Twitterze przeczytaliśmy także pierwsze wrażenia po seansie – ich autorem jest sam Guillermo del Toro.

Reżyser Labiryntu Fauna napisał:

Oszałamiające osiągnięcie. “Avatar 2” jest przepełniony majestatycznymi widokami i emocjami o epickiej, epickiej skali. Mistrz u szczytu swoich mocy…

Del Toro odpowiedział w ten sposób na tweet producenta Jona Landaua, który pochwalił się zakończeniem prac nad postprodukcją.

 

Film ma skupić się tematycznie na rodzinie. Znany z pierwszej części Jake Sully i jego rodzina spotkają nowy klan, który żyje w wodnym środowisku. Akcja filmu rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z oryginału. Film ma potrwać 190 minut.

W sequelu powrócą Zoe Saldana, Sam Worthington, Stephen Lang i Sigourney Weaver. Do obsady dołączają Kate Winslet, David Thewlis, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Edie Falco i Cliff Curtis. Premiera Avatara: Istoty wody zaplanowana jest na 16 grudnia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA