search
REKLAMA
News

Fani wciąż walczą o to, żeby JOHNNY DEPP powrócił do PIRATÓW Z KARAIBÓW. Petycja prawie osiągnęła cel

Maria Grzybowska

17 lutego 2021

REKLAMA

Petycja o to, by Johnny Depp powrócił do Piratów z Karaibów pojawiła się w 2018 roku, kiedy do sieci trafiły pogłoski, że został zwolniony ze słynnej serii Disneya. Wtedy treść petycji jedynie wspominała o „problemach osobistych” gwiazdy jako możliwej przyczynie zwolnienia, a prawne potyczki z Amber Heard dopiero miały nastąpić.

Tymczasem w listopadzie minionego roku tygodniu aktor opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformował, że na prośbę studia Warner Bros. rezygnuje też z roli Gellerta Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach 3. Wiadomość pojawiła się tuż po tym, jak sąd brytyjski orzekł na niekorzyść Deppa w sprawie jego pozwu o zniesławienie przeciwko gazecie The Sun, która na swoich łamach określiła go pejoratywnym kolokwializmem, w wolnym tłumaczeniu – „żonobijcą”. Sytuacja wywołała pośród fanów Deppa gwałtowny sprzeciw i pojawiły się głosy o niesprawiedliwości. Zwracano uwagę na okoliczności wskazujące na to, iż to on był tutaj ofiarą, a głównie na to, że na pewnym etapie przyznała to nawet sama Amber Heard. Błyskawicznie została stworzona petycja o przywrócenie aktora do roli Grindewalda, która do tej pory zebrała ponad 1 800 000 podpisów.

Johnny Depp

Na fali wsparcia pojawiła się też petycja atakująca Heard i wnosząca o zwolnienie jej z roli Mery w drugiej części Aquamana (do tej pory zebrała ponad 1 400 000 podpisów – sama aktorka nie uważa, że będzie to mieć jakikolwiek wpływ na jej udział w filmie). Tysiące nowych głosów pojawiły się też pod wspomnianą wcześniej petycją dotyczącą Piratów z Karaibów. Widząc, jak aktor stracił kolejną ważną rolę z powodu problemów osobistych fani przypomnieli sobie o pierwszym przypadku i po dwóch latach od powstania petycji pojawiły się dziesiątki tysięcy nowych podpisów za przywróceniem Deppa do roli Jacka Sparrowa. Fani wciąż składają kolejne podpisy, co do tej tej pory dało już ponad 480 000 osób, a to oznacza, że petycja prawie osiągnęła zakładany cel 500 000 podpisów. Petycję możecie zobaczyć i ewentualnie podpisać W TYM MIEJSCU.

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Deppa w roli Sparrowa?

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA