search
REKLAMA
News

Fani MCU żartują, że Marvel nie przyznaje się już do Marka Ruffalo. Powodem plakaty “Mecenas She-Hulk”

Nowe plakaty “She-Hulk” zastanowiły fanów.

Łukasz Budnik

3 września 2022

REKLAMA

Wraz z kolejnymi odcinkami serialu Mecenas She-Hulk przybywa nowych postaci, które w następstwie otrzymują swoje plakaty. Po drugim odcinku własnej grafiki doczekał się Emil Blonsky/Abominacja grany przez Tima Rotha, z kolei po ostatnim dotychczasowym – Wong. Udostępniona galeria plakatów spotkała się z żartobliwymi komentarzami fanów MCU. 

Powodem jest plakat z Hulkiem, a konkretnie podpis “Bruce Banner is Hulk”. W zasadzie nie ma w nim nieprawidłowości, zastanawia jednak, dlaczego pozostałe plakaty wymieniają już aktorów (np. “Tatiana Maslany is She-Hulk” zamiast “Jennifer Walters is She-Hulk”). Temat ten poruszają użytkownicy Twittera, którzy żartują, że Marvel nie przyznaje się już do Marka Ruffalo przez liczbę spoilerów, które aktor zdradził w trakcie swojej kariery w MCU, a Ruffalo musi wobec tego działać z ukrycia. Aktor, wraz z Tomem Hollandem, znany jest z tego, że w wywiadach zdarza mu się powiedzieć nieco za dużo na temat nadchodzących produkcji. Słynny był też incydent, gdy podczas premiery Thora: Ragnarok Ruffalo zapomniał wyłączyć relację na żywo na Instagramie, przez co jego widzowie mogli posłuchać dialogów z filmu. Poniżej wspomniane plakaty:

Kolejne odcinki She-Hulk debiutują w każdy czwartek na platformie Disney+. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA