search
REKLAMA
News

EVA GREEN wsparła JOHNNY’EGO DEPPA w poście na Instagramie. “Wspaniałe serce”

Green i Depp zagrali razem w “Mrocznych cieniach”.

Łukasz Budnik

21 maja 2022

green depp 1
REKLAMA

W czwartek zakończyła kolejna część procesu o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył Amber Heard. Wśród przesłuchiwanych była sama aktorka, która została przepytana przez Camille Vasquez, prawniczkę Deppa (więcej przeczytacie tutaj). Depp zaś zeznawał na początkowym etapie sprawy.

W trakcie zeznań Depp mówił m.in. o swojej relacji z Heard, trudnym dzieciństwie oraz filmowych rolach. Kilka razy poruszony został także temat Piratów z Karaibów. Depp wyznał, że czuł się bardzo zraniony, jako że Jack to postać, którą zbudował od zera i włożył w nią wiele serca, przepisując dialogi, sceny i żarty, zaś Disney postanowił zakończyć z nim współpracę, zanim udowodniono mu jakąkolwiek winę.

W ciągu kilku tygodni proces stał się prawdziwym fenomenem, a zdecydowana większość widzów opowiada się po stronie Deppa (pomimo opowieści Heard i powołanych przez jej prawników świadków, którzy utrzymują, że aktor jest agresorem). Gwiazdami stali się nawet prawnicy aktora, w szczególności Vasquez, która zaimponowała sposobem, w jaki przesłuchała Heard. Do grona zwolenników Deppa dołączyła także Eva Green, która wystąpiła z aktorem w Mrocznych cieniach. Aktorka napisała na Instagramie:

Nie mam wątpliwości, że dobre imię i wspaniałe serce Johnny’ego zostanie pokazane światu, a życie jego i jego rodziny będzie lepsze niż kiedykolwiek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Eva Green Web (@evagreenweb)

Green nie jest pierwszą gwiazdą, która opowiedziała się w trakcie procesu po stronie Deppa. Komik i aktor Bill Burr w swoim podcaście zastanawiał się, czy wszyscy ci, który zarzucali Deppowi winę, teraz go przeproszą. Z kolei Chris Rock stwierdził, że można wierzyć wszystkim kobietom oprócz Amber Heard.

Depp i Heard wrócą na salę sądową w poniedziałek. Mowy końcowe prawników mają być wygłoszone 27 maja. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA