search
REKLAMA
News

ZACK SNYDER zareagował na parodię “Ligi Sprawiedliwości” z serialu THE BOYS

Zack Snyder skomentował zwiastun filmu “Dawn of the Seven”, w którym występują bohaterowie “The Boys”.

Łukasz Budnik

21 maja 2022

snyder the boys
REKLAMA

Zbliża się premiera trzeciego sezonu serialu The Boys, opartego na komiksie Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. W ramach promocji do sieci trafił zwiastun filmu Dawn of the Seven, nad którym bohaterowie pracowali w drugim sezonie. 

Realizowane w ramach serialu widowisko jest nawiązaniem do Ligi Sprawiedliwości. Pojawia się nawet żart na temat tego, że poprawki w scenariuszu wprowadził mężczyzna o imieniu Joss – jest to oczywiście aluzja do Jossa Whedona, który zajął się kinową wersją Justice League po tym, jak Zack Snyder opuścił projekt ze względu na rodzinną tragedię. Dopiero w zeszłym roku Snyder przedstawił widzom swoją wersję widowiska, znacznie lepiej przyjętą. Na podobnej zasadzie Dawn of the Seven z serialu opisane jest jako Bourke Cut.

Snyder postanowił dołączyć do żartu i zareagował na zwiastun Dawn of the Seven, pisząc, że gratuluje reżyserowi filmu i cieszy się, że jego wizja została zrealizowana.

W trzecim sezonie The Boys zobaczymy też gwiazdy poprzednich odcinków – powrócą  Antony Starr jako Homelander, Karl Urban jako Billy Butcher, Erin Moriarty jako Starlight, Jack Quaid jako Hughie Campbell, Karen Fukuhara jako Kimiko, Tomer Kapon jako Frenchie oraz Laz Alonso jako Cyc. Do obsady dołączają z kolei między innymi Jensen Ackles i Laurie Holden. Premierę zaplanowano na 3 czerwca. Na start zostaną pokazane 3 odcinki.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA