search
REKLAMA
News

Erin Moriarty o kręceniu odcinka “Herogasm” z trzeciego sezonu THE BOYS. “Byłam otoczona nagością”

Trzeci sezon “The Boys” można oglądać na Amazon Prime.

Łukasz Budnik

7 czerwca 2022

erin moriarty
REKLAMA

W zeszły piątek zadebiutował trzeci sezon The Boys. Na start pokazano trzy odcinki, a kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach. Już teraz poruszenie wzbudza szósty, zatytułowany Herogasm. O realizacji tego odcinka opowiedziała ostatnio Erin Moriarty, która wciela się w serialu w rolę Starlight.

Herogasm będzie oparty na kontrowersyjnym numerze komiksu, w którym tytułowi The Boys – grupa, która stawia czoło superbohaterom  – trafia na imprezę organizowaną na tropikalnej wyspie przez korporację Vought. Tam herosi pozwalają sobie na rozmaite legalne oraz nielegalne czynności i organizują orgię. Nieobecność superbohaterów zostaje obywatelom wytłumaczona tym, że wyruszyli oni w kosmos aby walczyć z obcymi formami życia.

W rozmowie ze SlashFilm Moriarty tak opowiedziała o kulisach odcinka:

Przez pięć dni z rzędu i ponad 12 godzin dziennie byłam otoczona nagością. To było dość dzikie. Nigdy nie byłam w pomieszczeniu z tyloma dildo, erotycznymi zabawkami, nagością i symultanicznym seksem. Grałam scenę, w której mówię do całkowicie nagiej postaci. Starałam się z nim nawiązać kontakt wzrokowy, bo wciąż przyzwyczajałam się do tej całej nagości dookoła. Najbardziej podobało mi się obserwowanie reżysera Nelsona Cragga, który był super. Reżyserował ludzi, którzy udawali seks na drugim planie – nagle stał się twórcą porno. Mówił im rzeczy, które chciał, żeby robili, a potem krzyczał “cięcie!” i kręcił głową jakby się zastanawiał, co właściwie wyrabia. To było niesamowite, zabawne i wbijające się w pamięć.

the boys 3

Oprócz Moriarty, w trzecim sezonie powróciły inne gwiazdy poprzednich sezonów, w tym Antony Starr jako Homelander, Karl Urban jako Billy Butcher, Jack Quaid jako Hughie Campbell, Karen Fukuhara jako Kimiko, Tomer Kapon jako Frenchie oraz Laz Alonso jako Cyc.

Herogasm ma zadebiutować 24 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA