search
REKLAMA
News

EMILY BLUNT opowiedziała o wulgarnej radzie Toma Cruise’a na planie “Na skraju jutra”

“Na skraju jutra” zadebiutowało w 2014 roku.

Łukasz Budnik

11 grudnia 2022

edge of tomorrow
REKLAMA

W 2014 roku na ekrany trafił film Na skraju jutra. Tom Cruise wcielił się w nim w podpułkownika Billa Cage’a, który ginie podczas walki z obcymi i niespodziewanie budzi się do życia, odkrywając, że został uwięziony w pętli czasowej. W zmaganiach towarzyszyła mu Rita Vratanski, którą zagrała Emily Blunt. Aktorka opowiedziała ostatnio historię z planu widowiska.

Blunt wspomniała, jak niekomfortowe dla niej było noszenie ciężkiej zbroi.

Musieliśmy nosić te ogromne kostiumy, które chcieli zrobić w praktyczny sposób, nie za pomocą CGI. (…) W noszeniu ich nie było nic wygodnego. Mój ważył z 40 kilo; był tak ciężki, że gdy pierwszy raz go założyłam, zaczęłam płakać.

ALL YOU NEED IS KILL

W sytuację zaangażował się Tom Cruise, który dał Blunt pewną specyficzną radę.

Płakałam przed Tomem, a on nie wiedział, co zrobić. Patrzył na mnie i mówił “wiem, wiem”. Powiedziałam: “Tommy, nie wiem, jak uda mi się przetrwać te zdjęcia, zaczynam trochę panikować!”. A on dosłownie popatrzył na mnie przez długi czas i powiedział: “Daj spokój. Przestań być taką ci*ą, ok?”. Rozśmieszyło mnie to i daliśmy radę.

Na skraju jutra spotkało się z pozytywnym odbiorem widzów i krytyków i zarobiło 350 milionów dolarów na całym świecie. W lutym tego roku do sieci trafiła informacja, że Warner Bros. myśli nad serialowym spin-offem widowiska.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA