search
REKLAMA
News

Emily Blunt negocjuje rolę w nowym filmie Spielberga. Ma to być produkcja o tematyce UFO

Emily Blunt ma szansę pierwszy raz wystąpić u Spielberga.

Łukasz Budnik

14 czerwca 2024

REKLAMA

W kwietniu do sieci trafiła wiadomość, że Steven Spielberg ma nakręcić film związany z UFO oparty na własnym pomyśle i według scenariusza Davida Koeppa. Okazuje się, że pierwszą gwiazdą produkcji może zostać Emily Blunt.

Jak informuje “Deadline”, aktorka prowadzi rozmowy na temat występu w filmiee produkowanym przez Universal i Amblin. Jeśli Blunt dołączy do obsady, będzie to jej pierwszy występ u Spielberga. Z wieści wynika, że w filmie mamy zobaczyć dwie wiodące postaci, zatem do Blunt dołączyłaby kolejna aktorka lub aktor. Szczegóły fabuły są póki co trzymane w tajemnicy.

Datę premiery wyznaczono na 15 maja 2026 roku. Blunt w tym roku była nominowana do Oscara za rolę w Oppenheimerze; wystąpiła też w Kaskaderze, który zresztą spodobał się Spielbergowi. W 2016 roku aktor wystąpiła też w Dziewczynie z pociągu, która produkowała była przez Amblin.

Filmografię Spielberga zamyka aktualnie film Fabelmanowie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA