search
REKLAMA
News

Elizabeth Olsen skomentowała plotki, że dołączy do obsady serialu RÓD SMOKA

Czy Elizabeth Olsen pojawi się w drugim sezonie hitu HBO?

Łukasz Budnik

29 września 2022

olsen ród smoka
REKLAMA

Ród Smoka cieszy się dużą popularnością i co tydzień przyciąga około 29 milionów widzów. Już teraz potwierdzona jest realizacja drugiego sezonu, a fani zastanawiają się, kto mógłby pojawić się w nadchodzących odcinkach. Wśród doniesień pojawiły się informacje o tym, że pod uwagę brana jest Elizabeth Olsen. Aktorka odniosła się do tych pogłosek w nowym wywiadzie.

W rozmowie z Entertainment Tonight aktorka potwierdziła, że dawno temu walczyła o rolę Daenerys w Grze o tron i przyznała, że byłaby zainteresowana pojawieniem się w Rodzie Smoka lub innym spin-offie. Olsen odpowiedziała:

Tak, pewnie. Nie mam tylko pojęcia, jak takie plotki się zaczynają i dlaczego ludzie myślą, że są prawdziwe. Fajnie mieć marzenia na temat obsady, ale dziwne jest to, że [mój udział] został jakby ogłoszony przez kogoś zweryfikowanego. Tak mi powiedziano w rozmowie z “Variety”.

Olsen powtórzyła jeszcze, że nie jest obsadzona w Rodzie Smoka i nigdy o czymś takim nie słyszała. Przyznała jednak, że rozważyłaby dołączenie do obsady, jeśli zainteresowałaby ją dobra historia warta opowiedzenia, innowacyjność i świetne postaci.

Olsen z całą pewnością zobaczymy w 2023 roku w serialu Love and Death tworzonym dla HBO Max. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA