search
REKLAMA
News

TIMOTHÉE CHALAMET jako kanibal w zwiastunie “Bones and All” od twórcy “Tamtych dni, tamtych nocy”

Chalamet gra u boku Taylor Russell.

Łukasz Budnik

29 września 2022

bones and all
REKLAMA

Luca Guadagnino – twórca m.in. Tamtych dni, tamtych nocy – znów połączył siły z jedną z gwiazd tamtego filmu, Timothée Chalametem. Efektem jest nadchodzący film Bones and All oparty na powieści Camille DeAngelis pod tym samym tytułem. Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu.

Bones and All to miłosna historia dwojga kanibali – Maren (Taylor Russell), młodej kobiety, która uczy się jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, oraz Lee (w tej roli Chalamet). Wspólnie podróżują setki mil przez Amerykę Ronalda Reagana. Niestety, wszystkie drogi prowadzą do ich przerażającej przeszłości; para będzie musiała określić, czy ich miłość może przetrwać inność. Powieść na język filmowy przełożył David Kajganich. Poza Russell i Chalametem, w filmie występują Michael Stuhlbarg, André Holland, Chloë Sevigny, David Gordon-Green, Jessica Harper, Jake Horowitz oraz Mark Rylance.

Zapowiedź zobaczycie poniżej:

Film miał światową premierę podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji, gdzie zdobył uznanie krytyków (91% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes i wniosek, że to romantyczna i zmuszająca do myślenia opowieść, nawet jeśli tematyka jest trudna). Do kin trafi 23 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA