search
REKLAMA
News

DUA LIPA i HENRY CAVILL na pierwszym zdjęciu z thrillera szpiegowskiego ARGYLLE

Dua Lipa w “Argylle” zadebiutuje jako aktorka.

Łukasz Budnik

9 marca 2022

dua cavill
REKLAMA

Matthew Vaughn (Kingsman: Tajne służby) pracuje nad nowym filmem szpiegowskim pt. Argylle, który przeznaczony jest na platformę Apple TV+. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie promocyjne z nadchodzącej produkcji.

Senariusz Argylle został oparty na nieopublikowanej jeszcze powieści Ellie Conway, opowiadającej o szpiegu cierpiącym na amnezję, który zostaje przekonany, że jest poczytnym pisarzem. W końcu jednak jego pamięć i umiejętności powracają, a on sam staje na drodze zemsty. Powieść trafi na półki w tym roku – niewykluczone, że filmowa adaptacja także zadebiutuje jeszcze w 2022. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się Henry Cavill, Dua Lipa (w swoim debiucie aktorskim), John Cena, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, Sam Rockwell, Ariana DeBose, Rob Delaney oraz Samuel L. Jackson.

Pierwsze udostępnione zdjęcie z filmu przedstawia Cavilla i Lipę, która zaśpiewa także piosenkę promującą.

Dua Lipa Henry Cavill argylle

Vaughn opisywał swój film jako odę do klasyków kina akcji z lat 80., takich jak Zabójcza broń lub Szklana pułapka. Zapytany o obsadzenie Cavilla, reżyser stwierdził, że potrzebował kogoś, kto urodził się do zagrania roli Bonda. Vaughn zapewnił też, że Argylle będzie innym filmem niż Kingsman.

Argylle ma być początkiem trylogii filmów. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA