search
REKLAMA
News

Disney planuje SERIALOWĄ KONTYNUACJĘ “HANA SOLO”?

Filip Pęziński

16 września 2019

REKLAMA

Chociaż Han Solo nie okazał się hitem finansowym oraz nie skradł serc fanów, to najnowsze plotki zza oceanu mówią, że Disney planuje rozwijać znaną z filmu historię w formie serialu na platformie Disney+. Produkcja nie miałaby się jednak skupiać na postaci tytułowej, ale na  członkach znanej z filmu przestępczej organizacji Szkarłatny Świt. Jak wiemy z Hana Solo, dowódcą organizacji był Darth Maul, a do ważnych członków grupy należeli też Dryden Vos, którego w filmie o Hanie Solo zagrał Paul Bettany oraz Qi’ra grana przez Emilię Clarke. 

Wcześniejsze plotki mówiły, że możemy doczekać się serialu o postaci Emilii Clarke oraz granym przez Donalda Gloverze Lando Calrissianie.

Przypominamy, że wśród oficjalnych zapowiedzi serialowych produkcji związanych z Gwiezdnymi wojnami znajdują się The Mandalorian oraz seriale o Obi-Wanie Kenobim i Cassianie Andorze (bohaterze znanym z Łotra 1).

Myślicie, że rozwijanie świata George’a Lucasa o kolejne seriale to dobry kierunek? I czy chcielibyście spotkać jeszcze raz bohaterów z solowego filmu o Hanie Solo?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA