search
REKLAMA
News

Czy TOBEY MAGUIRE powróci jako Spider-Man już w kolejnym “Doktorze Strange’u”? Nowa wskazówka

Czy Tobey Maguire raz jeszcze pojawi się w MCU?

Łukasz Budnik

26 stycznia 2022

REKLAMA

W kinach nadal króluje Spider-Man: Bez drogi do domua tymczasem czekamy na premierę kolejnego filmu z uniwersum Marvela, zatytułowanego Doktor Strange w multiwersum obłędu.

W reżyserowanej przez Sama Raimiego (który ma już doświadczenie w ekranizowaniu komiksów – stworzył trylogię o Spider-Manie z 2002-2007) kontynuacji filmu z 2016 roku Strange zmierzy się ze swoim dawnym przyjacielem, baronem Mordo, na drodze spotykając także Scarlet Witch graną przez Elizabeth Olsen. Z filmem Raimiego związanych jest wiele plotek na temat ewentualnych gościnnych występów i pojawienia się postaci z innych ekranizacji komiksów Marvela (padały już takie nazwiska, jak Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Eric Bana, Nicolas Cage, Hugh Jackman i Patrick Stewart). Jednym z bohaterów miałby być także Spider-Man grany przez Tobeya Maguire’a, który wystąpił też w Bez drogi do domu. W sieci pojawiła się nowa wskazówka, które może tu sugerować. Marianna Torres, dubbingująca w Portugalii Scarlet Witch, udostępniła na swoim Instastory zdjęcie z Manolo Reyem, portugalskim głosem Tobeya Maguire’a. Aktorka podpisała zdjęcie słowami “nadchodzą dobre rzeczy”.

Według niektórych fanów powyższy post w połączeniu z faktem, że Maguire wystąpił już w MCU, a za Strange’a odpowiedzialny jest Sam Raimi są wystarczającą sugestią, że aktor pojawi się w nadchodzącym widowisku. Pamiętajmy jednak, żeby póki co traktować to z przymrużeniem oka.

Pierwszą zapowiedź filmu zobaczycie poniżej.

Za scenariusz produkcji są odpowiedzialni Michael Waldron i Jade Halley Bartlett, którzy pracowali także przy Lokim. Nowe przygody Strange’a według zapowiedzi będą powiązane z tym właśnie serialem, jak również z WandaVision oraz wspomnianym Spider-Manem: Bez drogi do domu.

Nowy Doktor Strange zadebiutuje 6 maja 2022.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA