search
REKLAMA
News

Chris Hemsworth przyznał, że “Thor: Miłość i grom” był “zbyt głupawy”. “Krytykowali go koledzy syna”

Chris Hemsworth zabrał głos w sprawie zeszłorocznego widowiska.

Łukasz Budnik

6 czerwca 2023

REKLAMA

W zeszłym roku na ekranach kin oglądaliśmy film Thor: Miłość i grom, kolejną odsłonę MCU. Widowisko Taiki Waititiego po premierze spotkało się z mieszanym odbiorem widzów, a jednym z krytykowanych elementów był m.in. nietrafiony humor. Mimo to filmowi udało się zarobić 760 mln dolarów na świecie. Teraz do krytyki nawiązał Chris Hemsworth, odtwórca roli Thora.

W rozmowie z GQ, Hemsworth przyznał, że Miłość i grom był “zbyt głupawy”.

Myślę, że aż za dobrze się bawiliśmy – tak dobrze, ż całość stała się zbyt głupawa. Trudno patrzeć z innej perspektywy, kiedy jest się w centrum tego wszystkiego. Kocham proces tworzenia, to zawsze ubaw, ale nie wiesz, jak zareagują widzowie.

Aktor wyznał, że uwagi do filmu mieli nawet koledzy jego syna.

Mój film krytykowała grupa ośmiolatków. Mówili, że było za dużo humoru, akcja była fajna, ale efekty nie za dobre. Jednocześnie krzywiłem się i śmiałem.

thor 4 recenzja

Hemsworth nie wyklucza jednak powrotu do Marvela, jeśli będzie dobry pomysł na kolejną produkcję z jego udziałem – teraz jednak chce zająć się czymś innym. Aktor dodał, że cieszy go, że w swoich dotychczasowych występach mógł pokazać się z różnej strony, ponieważ tego potrzebował.  

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA