search
REKLAMA
News

Brutalne FATALITY w nowym klipie z MORTAL KOMBAT

Łukasz Budnik

22 kwietnia 2021

REKLAMA

Już jutro na platformie HBO Max pojawi się nowa adaptacja Mortal Kombat, kultowej serii gier. Na zachętę do sieci trafił kolejny klip promujący widowisko.

Nowe Mortal Kombat rozpocznie się w przeszłości od starcia Hanzo i Bi-Hana, późniejszych Scorpiona i Sub-Zero. Akcja przeniesie się następnie do teraźniejszości, gdzie poznamy nową postać w świecie MK – zawodnika MMA Cole’a Younga, który zostanie zmuszony do wzięcia udziału w turnieju, co pozwoli mu odkryć jego potencjał. W trakcie filmu zobaczymy bohaterów znanych z niemal trzydziestoletniej już serii gier.

Reżyser Simon McQuiod zapewnił, że fani pierwowzoru mogą liczyć na gore, przemoc i obecność tzw. fatality, brutalnego ruchu kończącego walkę. Jeden z nich widzimy właśnie w nowym klipie:

Poniżej poprzednie udostępnione fragmenty:

W filmie występują Hiroyuki Sanada (Scorpion), Ng Chin Han (Shao Kahn), Mehcad Brooks (Jax), Tadanobu Asano (Raiden), Sisi Stringer (Mileena), Ludi Lin (Liu Kang), Joe Taslim (Sub-Zero), Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano). Producentem widowiska jest James Wan.

Do tej pory powstały dwie filmowe adaptacje Mortal Kombat – w latach 1995 i 1997. O ile ta pierwsza okazała się finansowym sukcesem i zyskała wśród widzów status kultowy, druga (z podtytułem Unicestwienie) była już znacznie większą porażką finansową i artystyczną. Nowa wersja jest rebootem serii. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA