search
REKLAMA
News

Britney Ever After. Zwiastun dramatu telewizyjnego

Berenika Kochan

26 stycznia 2017

REKLAMA

Frazes „ten życiorys nadaje się na scenariusz filmu” idealnie pasuje do celebrytki, niegdysiejszej królowej popu, Brit. Historię wzlotów i upadków gwiazdki opowiedziała Leslie Liebman, wieloletnia reżyserka seriali telewizyjnych (m.in. Pamiętniki wampirów, Wydział zabójstw Baltimore). Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun filmu Britney Ever After.

Britney Ever After to dwugodzinny film, przeznaczony dla nowojorskiej telewizji Lifetime (premiera 18 lutego 2017). Ukazuje kroki milowe w karierze i życiu prywatnym młodej piosenkarki: występy w Klubie Myszki Miki, wydanie wielkiego hitu Oops!… I did it again, coraz częstsze i bardziej hardkorowe prowokacje, związek z Kevinem Federline’em, wreszcie problemy z używkami, w końcu wielki upadek, a po nim “trzeźwy” comeback.

Główną rolę odegrała Natasha Bassett, delikatna australijska aktorka, znana przede wszystkim z seriali telewizyjnych i występu w Ave, Cezar!. W roli męża Britney, ojca jej dwóch synów, partneruje jej Clayton Chitty, aktor pomniejszych serialowych ról (m.in. Arrow, Twardzielka, Boy/Girl, mignie nam na ekranie również w Power Rangers). W rolę matki Brit, Lynne Spears, wcieli się Nicole Oliver – aktorka z dużym doświadczeniem, od lat użyczająca głosu bohaterom kreskówek (My Little Pony, Ninjago czy Bob Budowniczy). W filmie pojawi się również alter ego dla Justina Timberlake’a i Paris Hilton.

40-sekundowy trailer prezentuje się całkiem nieźle. I o ile teen pop zupełnie nie trafia w moje muzyczne gusta, to historię kobiety, dla której sława stała się przekleństwem, chętnie obejrzę. Bo Britney to przede wszystkim człowiek.

REKLAMA