search
REKLAMA
News

Bill Duke to kolejna gwiazda “Predatora” zachwycona PREY. “Niesamowity film”

Bill Duke w superlatywach wypowiedział się o “Prey”, nowej odsłonie serii o Predatorze.

Łukasz Budnik

9 sierpnia 2022

duke prey
REKLAMA

Od zeszłego piątku na Disney+ oglądać można Prey, kolejną odsłonę serii Predator zapoczątkowanej filmem z 1987 roku. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że na temat produkcji bardzo pochlebnie wypowiedziała się jedna z gwiazd oryginału, Jesse Ventura. Dziś zawtórował mu Bill Duke.

Aktor, który wcielił się w Maca Elliota, stwierdził:

Czy oglądaliście “Prey”? na Hulu? Jeśli nie, zróbcie to. To niesamowity film, a Amber Midthunder jest fenomenalna. Ta młoda kobieta ma przed sobą wielką karierę. Jak wspomniał już Jesse Ventura, witamy w rodzinie Predatora. “Widzę cię”.

Duke w komentarzach dodał, że jest dumny ze wszystkich, którzy brali udział w tworzeniu tego filmu i podkreślił, że to świetne kino.

Przypomnijmy, co pisał Ventura:

Świetny, świetny film. @AmberMidthunder, zdecydowanie nie masz czasu krwawić. Witam w rodzinie Predatora. @DannyTRS dziękuję za stworzenie tak przemyślanego, kreatywnego i wspaniałego filmu.

Prey cieszy się też uznaniem wśród krytyków – w tym momencie ma 92% pozytywnych recenzji przy 191 zarejestrowanych w serwisie Rotten Tomatoes. Z kolei wśród widzów 81% użytkowników oceniło widowisko pozytywnie.

Naszą recenzję przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA