search
REKLAMA
News

Dominique Thorne w zbroi IRONHEART na zdjęciach z planu kolejnego serialu MCU

“Ironheart” zadebiutuje w 2023 roku.

Łukasz Budnik

9 sierpnia 2022

REKLAMA

Jednym z seriali MCU nad którymi aktualnie trwają prace jest Ironheart. Do sieci trafiły zdjęcia z planu pokazujące, jak w swoim stroju wyglądać będzie tytułowa bohaterka. 

Ironheart będziemy śledzić losy Riri Williams (w tej roli Dominique Thorne), uzdolnionej nastolatki, która odtwarza zbroję Iron Mana. Williams pojawi się wcześniej w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. W komiksach Ironheart przez pewien czas zastępowała Tony’ego Starka i to właśnie on namówił ją do tego, żeby została superbohaterką. Na zdjęciach widoczny jest także Anthony Ramos, który wciela się w antagonistę Parkera Robbinsa, znanego jako The Hood.

Fotografie poniżej:

Odcinki reżyserują Sam Bailey i Angela Barnes, scenariusz napisała Chinaka Hodge, a funkcję producenta pełni reżyser Czarnej Pantery – Ryan Coogler. W obsadzie są jeszcze Alden Ehrenreich, Manny Montana oraz Lyrics Ross. Serial będzie należeć do piątej fazy MCU.

Premiera jesienią 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA