search
REKLAMA
News

EZRA MILLER z kolejnymi zarzutami. Chodzi o kradzież z włamaniem

Ezra Miller kolejny raz w nagłówkach.

Łukasz Budnik

9 sierpnia 2022

REKLAMA

Nie kończą się oskarżenia wobec Ezry Millera. Po tym, jak czytaliśmy m.in. o awanturach w barze karaoke, duszeniu fanki, przetrzymywaniu kobiety i jej dziecka w domu pełnym broni czy groźbach, do sieci trafiła informacja, że Millerowi postawiono zarzut kradzieży z włamaniem.

Sytuacja miała wydarzyć się 1 maja tego roku w stanie Vermont. Z informacji uzyskanych od policji wynika, że do włamania doszło w jednym z domów, w którym nie było wówczas mieszkańców, a wyniesione przedmioty to butelki alkoholu. Skargę wniósł Isaac B. zamieszkujący w miasteczku Stanford. Na 26 września wyznaczono datę rozprawy z udziałem oskarżonego. Nie wiadomo, czy właściciele okradzionego domu znają Millera. Filmowy Flash został oskarżony na podstawie dowodów uzyskanych przez policję, w tym nagrań oraz zeznań świadków.

To nie pierwszy raz, gdy doszło do aresztowania Millera. Do zatrzymań dochodziło także po incydentach z zakłócaniem porządku i nękaniem kobiety w lokalu, jak również rzekomym rzuceniu krzesłem w 26-latkę.

Pomimo kontrowersji związanych z Millerem, studio Warner Bros. na ten moment nie zamierza rezygnować z premiery Flasha, którego premiera wyznaczona została na 23 czerwca 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA