search
REKLAMA
News

Anya Taylor-Joy negocjuje rolę Harley Quinn w uniwersum BATMANA Matta Reevesa? Nowa plotka

To już kolejna komiksowa postać, z którą łączona jest Anya Taylor-Joy.

Łukasz Budnik

5 marca 2022

anya harley
REKLAMA

Uwaga – poniżej możliwe spoilery Batmana.

Od wczoraj w kinach można oglądać Batmana z Robertem Pattinsonem. Już teraz mówi się nie tylko o dwóch kontynuacjach filmu, lecz także o serialowych spin-offach poświęconych postaci Pingwina (Colin Farrell) i policji Gotham City (lub więzieniu Arkham). Jeszcze nie wiadomo, jakie postaci zostaną wprowadzone w sequelach, ale nowa plotka mówi o tym, że zobaczymy w nich nową wersję Harley Quinn.

Jak poinformował portal Giant Freaking Robot, rozmowy na temat zagrania bohaterki w świecie Batmana Reevesa prowadzi aktualnie Anya Taylor-Joy. Wieści te pochodzą od tego samego źródła, które wcześniej pisało m.in. o tym, że Patrick Stewart pojawi się w drugiej części Doktora Strange’a. Z plotek wynika, że jeśli aktorka dostanie rolę Harley, może pojawić się nie tylko w kontynuacjach filmu, lecz także w spin-offach. Na ten moment należy jednak pamiętać, żeby traktować te plotki z przymrużeniem oka. To już kolejna pogłoska łącząca Taylor-Joy z filmem superbohaterskim; w grudniu zeszłego roku ten sam portal poinformował, że Sony chce zrealizować film o Black Cat, a do tej roli zatrudnić właśnie tę aktorkę.

anya taylor joy

Obecność Harley Quinn w kolejnych projektach ze świata Batmana Reevesa byłaby okazją, żeby zestawić ją z Jokerem, którego gra Barry Keoghan. Aktor pojawia się w Batmanie podpisany jako “niewidziany więzień Arkham”, choć potwierdzono już, że tak naprawdę jest właśnie kultowym antagonistą Batmana.

Czy według was Taylor-Joy sprawdziłaby się jako Harley Quinn?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA