search
REKLAMA
News

ANTHONY HOPKINS świętuje 45 lat trzeźwości. Nagrał przemowę, w której motywuje widzów

Łukasz Budnik

30 grudnia 2020

REKLAMA

Anthony Hopkins to jeden z tych aktorów, którzy chętnie korzystają z mediów społecznościowych i nawiązują kontakt z fanami. W najnowszym nagraniu opublikowanym na Instagramie, Hopkins świętuje 45-lecie swojej trzeźwości i kieruje w stronę swoich widzów kilka słów.

Aktor opowiada o tym, jak przestał pić i odnalazł nową drogę w życiu.

“Nadchodzi nowy rok. Ten był bardzo trudny, w przypadku wielu osób przepełniony żalem i smutkiem. 45 lat temu miałem przebudzenie. Zmierzałem ku katastrofie, zapijałem się na śmierć. Dotarła do mnie myśl: “chcę żyć, czy umrzeć?” Stwierdziłem, że chcę żyć. Nagle przyszła ulga, a moje życie stało się niesamowite.

Hopkins w dalszej części nagrania motywuje swoich fanów:

Mam gorsze dni i wątpliwości, ale całościowo mogę powiedzieć: trzymajcie się. Dziś jest jutrem, o które tak martwiliście się wczoraj. Nie poddawajcie się, młodzi ludzie. Nie przestawajcie walczyć. Bądźcie odważni, a na pomoc przyjdą wam potężne siły. To utrzymywało mnie w moim życiu. To wszystko, co mam do powiedzenia. Szczęśliwego nowego roku, będzie najlepszy. Dziękuję.

Przesłanie 82-letniego aktora obejrzycie poniżej. Oryginalnie umieścił je na swoim Instagramie

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA